فروش آنلاین، راهی برای رشد اقتصادی!

قرارداد جدید کالیتا ایر
آگوست 14, 2018

فروش آنلاین، راهی برای رشد اقتصادی!

با استفاده از مزایای سرویس تحویل ارزان خریدهای اینترنتی پیام کیهان پارس، مشاغل مختلف قادرند عملکرد بهتری نسبت به رقبا نشان بدهند و توانمندی بیشتری برای نفوذ در بازارهای دلخواهشان اعم از داخلی یا بین المللی، داشته باشند.

امروزه کسب و کارها، مشاغل کوچک و حتی مشاغل خانگی راه جدیدی برای دسترسی به مخاطب بیشتر پیدا کرده اند و آن چیزی جز فروش اینترنتی نیست. فروش آنلاین / اینترنتی به راحتی می تواند پایه های رشد اقتصادی کسب و کارها را تقویت کند و در گسترش بازارهای هدف آنان نقش موثری داشته باشد اما به همان میزان می تواند مشاغل مربوطه را به انتهای حضور در عرصه رقابت هدایت کند!

با شدت گرفتن استقبال از فروشگاههای اینترنتی و بیشتر شدن تعداد خریداران آنلاین، رقابت و شاخصه ها نیز در دنیای تجارت الکترونیک شکل دیگری به خود گرفته است. در ابتدا آسان خرید کردن به روش اینترنتی وجه تمایز تجارت الکترونیک با شیوه سنتی بود. کم کم، راحت در دسترس بودن کالاها و ارائه همزمان گزینه های بیشتر، به آن اضافه شد. بعدها تحویل سریعتر خریدها اهمیت ویژه ای پیدا کرد اما امروزه علاوه بر تمامی مشخصه های ذکر شده، تحویل ارزان خریدهای اینترنتی در اولویت ویژه ای برای خریداران آنلاین قرار دارد.

با توجه به اینکه تعداد فروشگاههای اینترنتی نسبت به گذشته بیشتر شده است، تقریبن همه آنها از کیفیت مطلوب در داشتن شاخصه های پایه برخوردارند. در این بین، مهمترین عاملی که می تواند به عنوان عامل رقابتی برای فروشگاههای اینترنتی مطرح باشد، هزینه ارزان تحویل کالاها به دست خریداران می باشد.

در اروپا ترافیک سنگینی برای جابجایی خریدهای اینترنتی وجود دارد تا جاییکه ممکن است هر شرکت حمل کننده بار، تا چندین میلیون بسته را در روز تحویل خریداران آنلاین بدهد. آمارهای تازه نشان می دهند که بیشتر از 72 درصد خریداران آنلاین در اروپا به هزینه حمل ارزان اشاره کرده اند و انتخاب خود را برای خرید از فروشگاههای اینترنتی، بسته به ارزان بودن هزینه حمل برای تحویل خریدشان می دانند.

به این منظور، پیام کیهان پارس، تلاش خود را برای ارائه سرویس جدیدی که بتواند تحویل خریدهای اینترنتی را با هزینه حمل بسیار ارزان میسر کند، بکار گرفت. با استفاده از مزایای سرویس تحویل ارزان خریدهای اینترنتی پیام کیهان پارس، مشاغل مختلف قادرند عملکرد بهتری نسبت به رقبا نشان بدهند و توانمندی بیشتری برای نفوذ در بازارهای دلخواهشان اعم از داخلی یا بین المللی، داشته باشند.

این مجموعه باور دارد توجه بیشتر به خدمات سودمندی که نتیجه خلاقیت، صرف زمان و هزینه های بسیار بوده است، راه را برای معرفی بیشتر کالاهای ایرانی در جهان هموارتر خواهد کرد؛ خدماتی که همسو با خواسته های مخاطبین و در راستای نیازهای جهانی است می توانند بخش بزرگی از موانع موجود در رشد اقتصاد داخلی را برطرف سازند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *